הובלות במרכז | הובלות | הובלת דירה | מפת אתר

הובלות בארץ

מעבר דירה הינו תהליך שאינו קל אך ניתן להפוך אותו לפשוט ונח הרבה יותר כאשר אורזים ומפרקים את התכולה בחוכמה! לאריזה נכונה עליכם להיות מאורגנים היטב, עליכם להכין מראש את הקרטונים שניתן לקבל מחברת הובלות, דבק סלוטייפ עבה, ניירות או פצפצים להפרדה ושמירת הפריטים השבירים, טוש שחור עבה.

תהליך אריזה נכונה - אריזה ע"י הצוות של חברת הובלות:

צמצמו באריזות - לדוגמא אם יש תיק גדול אירזו בו פריטים ולא תארזו אותו בלבד. עיברו חדר חדר ובכל חדר אירזו בגדים בנפרד, מצעים ושאר התכולה - את הקרטון תסגרו בעזרת הסלוטייפ ותרשמו עליו את שם החדר אליו הוא יועבר בבית החדש. כך תמנעו בלאגן בכניסתכם לביתכם החדש. את הכלים הנחוצים ליום הראשון להסתגלות בביתכם החדש כמו מצעים למיטה וכלי רחצה תארזו בנפרד.

בין הפריטים השבירים תעטפו בשקית פצפצים, או בסמרטוטים ניירות ובדים בכדי לשמור עליהם מפני שבר. כאשר מדובר בפריטים שבירים רישמו זהירות - שביר. את הפריטים הכבדים במיוחד אירזו בקרטון קטן בכדי שסבלי ההובלות ידעו להרים אותם נכון. את הדברים החשובים את המסמכים, תכשיטים וכסף קחו איתכם ולא ע"י חברת הובלות.

הובלות - כיצד לארוז בשלבים?

את האריזה תוכלו לעשות בשלבים ולא להלחיץ את כל הבית ברגע האחרון, בהתחלה תארזו את הפריטים שאינם בשימוש כמו בגדי חורף בקיץ ובגדי קיץ בחורף. לאחר מכן אירזו את הפריטים - שמיכות, ספרים, משחקי ילדים וכדומה. ביום אחר את הכלים שאינם בשימוש, כלי פסח, כלים שנמצאים למעלה הרבה זמן וכלי נוי... בסוף אירזו את כל הפריטים הנותרים.

חברת הובלות:

אנו בחברת הובלות מובילים הובלות גדולות והובלות קטנות, בתוך העיר ומחוץ לעיר, העברת דירות, משרדים, פינויים וכדומה. אנו בחברת הובלות מעסיקים את המובילים המקצועיים ביותר לאריזה והעברת התכולה. את העלויות בהובלות ניתן לחשב לפי מספר פרמטרים אותם ניתן לברר עם נציג חברת ההובלות. לדוגמא אם קיימים פריטים כבדים מאוד כמו מקרר או פריטים שאינם נכנסים דרך פתח הדלת וכדומה.

אם קיימת מעלית בדירה הישנה או בדירה החדשה. לפי פרמטרים אלו תקבלו את הצעת המחיר הנכונה ולא תופתעו ברגע האחרון בתוספת מחיר על מוצר שאינו הובא בחשבון. אנו מבטחים בביטוח תכולה של העברת דירה - חשוב מאוד למקרה של פגיעה ברכוש. אנו בחברת הובלות מוכנים לכל הובלה, הובלת מנוף, חבלים וכדומה.

התקשרו עכשיו או מלאו פרטיכם למעלה באתר וקבלו הצעת מחיר מחברת הובלות בהקדם. רצוי לפנות לחברת הובלות בערך כשלושה שבועות עד חודש לפני יום ההובלה, בכדי לשריין מקום, אך גם ברגע האחרון יכול להיות שיש מקום. אנו עומדים לשירותכם בכל יום מהבוקר ועד השעות הקטנות של הלילה להובלות קטנות וגדולות.
בנייה וקידום אתרים קידום אתרים בגוגל
מאמרים הובלות

הובלות ברחובות

אם החלטתם לארוז לבד, אתם צריכים לארוז נכון ולהיות מאורגנים כדי לחסוך בזמן, כאבי ראש וכאבי גב מיותרים. לפי הניסיון הרב של חברת הובלות ברחובות באריזת תכולת בתים רבים, אנו שמחים לספק לכם טיפים שיעזרו למחליטים לבצע את האריזה לבדם. ראשית עליכם להיות מצוידים בקרטונים עבים

הובלות בתל אביב

ישנם מצבים בהם הלקוחות עוברים דירה, כאשר לדירה החדשה הם נכנסים בעוד תקופה ארוכה יותר מאשר לדירה שממנה הם עוברים, לבנתיים הם יישארו ללון אצל ההורים. אנו חברת הובלות בתל אביב

הובלות במרכז

עצה שלנו - בהעברת דירה אירזו בקרטון את המוצרים בהתאמה לכל חדר, רישמו על הקרטון מה הוא מכיל ולאן לשייך אותו, כך יהיה הרבה יותר קל לפזר את הדברים שתגיעו לביתכם החדש ולא תתבלגנו עם זה יותר מידי,

הובלות בפתח תקווה

אשר בכל ארגז יהיה רשום לאיזה חדר הוא שייך, כך מובילי הובלות בפתח תקווה ימקמו כל ארגז במקומו ולכם יהיה יותר קל לפרק את התכולה אחרי המעבר לדירה החדשה.

הובלות בראשון לציון

הובלות בראשון לציון קיימת אפשרות שירותי אריזה המתבצעת ע"י אנשי מקצוע מנוסים אשר הודרכו היטב כיצד לארוז את הפריטים. להפריד ולהקפיד על השבירים וכדומה.
הובלות במרכז כל הזכויות שמורות
הובלות בתל אביבהובלות 24 שעות הובלות בראשון לציוןהובלות סטודנטים הובלות ברחובותהעברת דירות ומשרדים
הובלות במרכזהובלות קטנות הובלות בפתח תקוההובלות גדולות הובלות ברמת גןפירוק והרכבה ע"י נגר מומחה
הובלות לסטודנטיםהובלות בכל הארץ הובלת דירהשירות מקצועי ואמין הובלות דירותהובלות במחירים ללא תחרות!
הובלות במרכז חייגו : 1700-72-12-12
חברת הובלות
מחירון הובלות